23/11/2020

Mikołaj w kominie

Do dziś nie wiadomo jak Świętemu Mikołajowi udaje się przeciskać przez komin z tak wielkim brzuchem. Czy ktoś go może kiedyś podczas tego widział? Pewnie robi to magicznie, bo nadchodzące święta są przecież pełne, magii i cudownych zdarzeń.

Dziś w Warsztatach plastycznych dla dzieci – online, zrobimy zabawną figurkę przedstawiającą jak prawdopodobnie wygląda Mikołaj gdy przechodzi przez komin.

Ps. Nie wiem czy wiedzieliście, że jeżeli przy okazji przeciskania się przez komin Mikołaj uszkodzi Wam dach, przewody wentylacyjne lub przewód kominowy, to prawnie będzie zobowiązany do naprawienia szkody, a nawet może także odpowiadać za zniszczenie mienia.