Jerzmanowa w architekturze zaklęta - WYNIKI

Zakończyła się kolejna edycja konkursu fotograficznego dla amatorów fotografowania ogłaszanego co roku przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej, tym razem pod hasłem: „Jerzmanowa w architekturze zaklęta". Wyniki tegorocznych zmagań pokazują, że w konkursie można zawalczyć o całkiem wysoką stawkę.

11/11/2020
Wyniki Konkursów Pieśni i Recytatorskiego

Choć na odległość to dziś wspólnie z Wami przeżywamy i świętujemy Niepodległość. Na ogłoszone przez nas w drugiej połowie października konkursy wpłynęło 39 zgłoszeń na Konkurs pieśni patriotycznej, żołnierskiej i legionowej, a 23 na Konkurs recytatorski pt. „Poezja patriotyczna  oddechem narodu”,

11/11/2020
Kotyliony niepodległościowe

A już dziś mamy dla Was propozycje, która będzie doskonałym symbolem jutrzejszego świętowania. 3 propozycje niepodległościowego kotylionu do zrobienie krok po kroku.
10/11/2020
Podkładka pod kubek

Kontynuujemy naszą serię Makramowe sploty dostępną na naszym kanale Youtube i Facebooku. Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami online. Dziś pokażemy Wam jak zrobić uroczą i stylową podkładkę pod kubek.
09/11/2020
Święto Niepodległości

Wójt Gminy Jerzmanowa oraz Proboszcz Parafii w Jaczowie zapraszają na obchody Święta Niepodległości. 11 Listopada 2020 o godz. 12:00 w kościele w Jerzmanowej odbędzie się Msza w intencji Ojczyzny.

06/11/2020