PRACA - Pracownik gospodarczy - palacz CO

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko pracy Pracownik gospodarczy - palacz CO

10/09/2020
Popołudniówki z GCK

Po wakacyjnej przerwie powracamy z naszą stałą ofertą zajęć i warsztatów dla dzieci i dorosłych prowadzonych w gminie Jerzmanowa. Wśród nich Warsztaty plastyczne dla dzieci, Lubię tworzyć czyli zajęcia z zakresu DIY dla dorosłych ...

09/09/2020
Społeczna Rada Programowa

Zapraszamy do współpracy w ramach Społecznej Rady Programowej osoby wykazujące się społecznym zaangażowaiem w sprawy kultury, czytelnictwa integracji oraz posiadające wiedzę nt. ststutowych celów GCK.

08/09/2020
Narodowe Czytanie

Sobotnim popołudniem 9 września br. gmina Jerzmanowa dołączyła do 9. Edycji Narodowego Czytania pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej.

07/09/2020
Najpiękniejsza dożynkowa dekoracja posesji - WYNIKI KONKURSU

Roślinne płody oraz plony zbóż, okazałe dynie, warzywa, kwiaty, a nawet zabytkowy sprzęt rolniczy posłużyły do stworzenia niezwykłych tegorocznych dożynkowych dekoracji posesji.

03/09/2020