ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. ZAKUP I DOSTAWA PODUSZEK DZIECIĘCYCH DLA GMINNEGO CENTRUM KULTURY W JERZMANOWEJ

28/09/2020
Monitoring na terenie WDK w Jaczowie

Nową jakość  rejestrowania i odtwarzania posiada od 23 września 2020 r.  system monitoringu wizyjnego  Wiejskiego Domu Kultury w Jaczowie i  przynależnego do obiektu  terenu .  Wykonany przez firmę ZSA Systemy Alarmowe Krystian Jacek z Głogowa. Monitoring funkcjonuje całodobowo.

25/09/2020
ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ WRAZ Z UTRZYMANIEM SERWERA I HOSTINGU ORAZ PRZENIESIENIE DANYCH Z DOTYCHCZASOWYCH STRON INTERNETOWYCH

24/09/2020
II Międzypokoleniowy Turniej Szachowy

Zapraszamy wszystkich szachistów do wzięcia udziału w II Międzypokoleniowym Turnieju Szachowym, który rozgrywać się będzie dnia 9. października 2020 od godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Bądzowie.

21/09/2020
Poszukiwacze harmonii

Szukasz wytchnienia od codzienności? Chcesz się wyciszyć, odnaleźć równowagę? GCK w Jerzmanowej zaprasza na dwudniowe warsztaty jogi, relaksacji i ćwiczeń oddechu. Już 3 i 4 października 2020 szykuje się wyjątkowy weekend relaksu i poszukiwania harmonii.

14/09/2020