Kwietnik

Jak wykonać kwietnik z makramy, który idealnie będzie pasował do twojego wnętrza? Jeśli opanowałeś węzły podstawowe to będzie dla Ciebie warsztat z cyklu "przyjemne z pożytecznym"

05/06/2020
#zaraźsiękulturą - kultura w czasach zarazy

Mimo wprowadzenia przez rząd zakazu gromadzenia się, a co za tym idzie odwołania plenerowych imprez i prowadzonych zajęć, w praktyce bardzo wiele działań kulturalnych udało się z powodzeniem przenieść do Internetu.

KOMUNIKAT

Informujemy, że z dniem 8 czerwca 2020r wznawiamy działalność świetlic wiejskich na terenie Gminy Jerzmanowa. Świetlice otwarte będą na zasadach sprzed ogłoszenia tymczasowego ograniczenia ich działalności.

#zaraźsiękulturą - kultura w czasach zarazy

Motyle

Dzisiejsza propozycja warsztatów plastycznych może przypaść do gustu nie tylko młodszym twórcom. Pełen kolorów tęczy i motyli, widowiskowy kolaż to wymagające poświęcenia większej ilości czasu zadanie ale afekt końcowy jest zachwycający.

03/06/2020