Muzyka w Raju

MIEJSCE: Świetlica wiejska w Gaikach

28/07/2020
Latarnia morska

Dziś w ramach naszych warsztatów plastycznych online - kontynuujemy wakacyjną nadmorską podróż. Jak stworzyć model latarni morskiej, która może posłużyć nam jako ozdoba i mała lampka?
23/07/2020

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. realizacji zadania pn. "Zakup, dostawa i montaż elektrycznego pieca komorowego do wypalania ceramiki dla Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej"

23/07/2020
Morze

Dziś zaserwujemy tworzenie w wakacyjnym klimacie nadmorskim ale nie będzie to tradycyjne malarstwo. Jeśli kochasz wodę i szum fal to zapraszamy do wspólnego działania, dzięki któremu powstaje efektowne dzieło.

21/07/2020
FOTO ROLA

Jesteś mieszkańcem gminy Jerzmanowa? Fotografujesz? Chcesz pokazać swoją twórczość? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na poprzednie pytania? Świetnie!

20/07/2020