Pracownia artystyczna

Jeśli szukasz miejsca do twórczych działań. Zapraszamy! Możesz spróbować swoich sił w dziedzinie witrażu, metaloplastyki, makramy, tworzenia biżuterii koralikowej czy dekupażu - pracownia wyposażona jest w potrzebne do tych celów materiały.

10/07/2020
Mandala z liśćmi

Kolaż (również z fr. collage) to technika artystyczna polegająca na tworzeniu kompozycji z różnych materiałów i tworzyw (gazet, tkanin, fotografii, drobnych przedmiotów codziennego użytku itp.).

10/07/2020
Kwiat nocy

Malowanie obrazów może odbywać się w całkiem inny sposób niż tradycyjnie przyjętą techniką. Nie musimy do tego celu używać pędzla.

08/07/2020
ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Zakup, dostawa i montaż elektrycznego pieca komorowego do wypalania ceramiki dla Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej"

07/07/2020
Wygrajmy nowy wóz strażacki

Szanowni Mieszkańcy! W I turze wyborów Prezydenta RP Gmina Jerzmanowa miała  najwyższą frekwencję wyborczą w rejonie – 69,4%. Uzyskanie podobnego lub wyższego wyniku w II turze wyborów 12.07.2020r. pozwoli nam wspólnie wygrać nowy samochód strażacki o wartości 800 tys. zł.

07/07/2020