Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. realizacji zadania pn. "OBSŁUGA KONSERWATORSKA OBIEKTÓW ADMINISTROWANYCH PRZEZ GMINNE CENTRUM KULTURY W JERZMANOWEJ ORAZ TERENÓW DO NICH PRZYLEGŁYCH"

18/08/2020
Niezbędnik nocowania

Już jutro widzimy się na pierwszym dniu i nocy podczas „Młodzieżowego pożegnania wakacji.” Wszystkim którzy uczestniczą w naszym Nocowaniu COOL przypominamy o 6-ciu najważniejszych rzeczach, które należy ze sobą mieć.

17/08/2020
Warsztatowe LATO – podsumowanie

Artystycznie + odkrywczo+ kolorowo + pysznie = bajecznie i  radośnie. Taka suma wrażeń  podsumowuje   tegoroczne  Warsztatowego Lato z GCK. Przez 9 tygodni działo się wiele!

14/08/2020
NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI

Tradycyjnie już zapraszamy mieszkańców Gminy Jerzmanowa do udziału w konkursie na Najpiękniejszą dożynkową dekorację posesji.

12/08/2020
Smok

Smok to symbol siły, mądrości i bogactwa. Występują w licznych mitach i legendach, jako stworzenia obdarzone dużą inteligencją. Potrafiły posługiwać się magią, znały ludzką mowę, a także ziały ogniem.

11/08/2020