MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI

Oferta tylko dla młodzieży gminy Jerzmanowa! Totalnie za free!!! Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza młodzież w wieku 14 – 18 lat na MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI – cykl wieczornych i nocnych warsztatów, dzień po dniu. Wyjątkowe spotkania prowadzone przez specjalnie zaproszonych prowadzących.

31/07/2020
Ballada o Głogowie

Z cyklu Jerzmanowskie prezentacje artystyczne, przedstawiamy „Balladę o Głogowie” napisaną przez mieszkańca Jerzmanowej pana Henryka Bartkowiaka. Liczymy, że w przyszłości powstanie ballada o Jerzmanowej.

30/07/2020
Partnerstwo z Bankiem Spółdzielczym w Głogowie

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasz pomysł pn. „Wakacyjna praca z GCK 2020”, adresowany do młodzieży w wieku 16 – 18 lat z terenu Gminy Jerzmanowa, spotkał się z aprobatą Banku Spółdzielczego w Głogowie, (...)

29/07/2020
Pracownia artystyczna – miejsce twórczych działań.

Wymiana doświadczeń i poglądów, dyskusje na temat używanych materiałów, pomysłów, trików i sposobów tworzenia –  o tym często rozmawiają użytkowniczki Pracowni artystycznej GCK w Jerzmanowej,

29/07/2020
ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "OBSŁUGA KONSERWATORSKA OBIEKTÓW ADMINISTROWANYCH PRZEZ GMINNE CENTRUM KULTURY W JERZMANOWEJ ORAZ TERENÓW I URZĄDZEŃ DO NICH PRZYLEGŁYCH"